XXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Finał Regionalny w Łodzi

W dniu 17 kwietnia 2023 roku na terenie Motodromu w Łodzi przy ulicy Drewnowskiej 147 odbył się Finał Regionalny XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadpodstawowych, którego patronat honorowy objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. Młodzież ze szkół rywalizowała w następujących konkurencjach, testy z wiedzy o ruchu drogowym, test skrzyżowań, jazda sprawnościowa skuterem, oraz jazda sprawnościowa samochodem z talerzem stewarda.

Gastronomik reprezentowały dwie  drużyny.

Pierwsza w składzie: Kacper Otorowski, Bartosz Pietrzak, Jakub Kostrzewa zajęła 3 miejsce w Turnieju.

Druga w składzie: Adrian Nusbaum, Łukasz Majchrzak, Daniel Leenstra zajęła 6 miejsce.

Dwie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego w Sieradzu 26 maja 2023.

Najlepszym zawodnikiem indywidualnie w turnieju został Adrian Nusbaum.

Opiekun: Grzegorz Hećman