Misją naszej szkoły jest ugruntowanie trwałych, zdrowych i poprawnych relacji wewnątrz szkolnej wspólnoty, dzięki którym nauczyciele staną się przewodnikami uczniów w ich drodze do rozwoju zawodowego i osobistego.

Nazwiska nauczycieli i godzina do dyspozycji rodziców i uczniów

Lp.Nazwisko i imiędzień tygodniagodzina
1Andrzejewska Dorota
2Bajerska Lidiaponiedziałek16.20-17.20
3Balcerowska Klaudiapiątek16.00-17.00
4Balicka Małgorzataśroda15.20-16.20
5Baczewska – Grzelak Katarzynawtorek8.50-9.50
6Barczak Krystynaśroda8.50-9.50
7Błoch Renata
8Błyskal Annaśroda16.15-17.15
9Bocheńska Bożenaczwartek7.55-8.55
10Bulińska Katarzynaponiedziałek16.15-17.15
11Ciemcioch Krzysztofśroda18.45-19.45
12Cieślak-Kudła Edyta
13Czyżyk Małgorzataponiedziałek8.45-9.45
14Derach Annaponiedziałek8.00-9.00
15Dębińska Beataponiedziałek16.00-17.00
16Dzielski Michałwtorek7.00-8.00
17Gadula Joannawtorek7.55- 8.55
18Gajda Annaśroda7.45-8.45
19Gapiński Tomaszponiedziałek
(dwa pierwsze tygodnie miesiąca)
15.30-16.00
20Gosławska-Kuc Małgorzataponiedziałek7.00 – 8.00
21Hećman Grzegorzwtorek8.50-9.50
22Horodecka Aleksandrawtorek16.15-17.15
23Idczak Marcinczwartek17.05-18.05
24Izydorczyk Aleksandraponiedziałek15.20-16.20
25Jamiałkowska-Pabian Anetaśroda14.25-15.25
26Kapłon Joannaśroda16.15-17.15
27Kaźmierczak Emiliaśroda16.15-17.15
28Kicińska-Kokotek Beataponiedziałek16.15-17.15
29Kolasiński Marcinwtorek7.00-8.00
30Kolbuszewska Annaponiedziałek15.20-16.20
31Kozłowska Agnieszkaczwartek16.30-17.30
32Kina Kamilapiątek8.50- 9.50
33Kolad Danutaponiedziałek15.10-16.10
34Kowalczyk Iwonaśroda15.20-16.20
35Krakowski Jacekwtorek16.30-17.30
36Krysztofiak Ninaponiedziałek16.15-17.15
37Krześlak Jolantaczwartek16.30-17.30
38Kurowska Elżbietaśroda7.00-8.00
39Lipska-Dangreaux Agnieszkapiątek   8.50- 9.50
40Ludwiczak Elżbietapiątek7.55-8.55
41Lipnicka Natalia poniedziałek17.00-18.00
42Łasek Beataśroda16.00-17.00
43Markowska Monikaśroda15.20-16.20
44Marciniak-Burska Małgorzataśroda15.40-16.40
45Miksa Sylwiaponiedziałek18.00-19.00
46Nobis Kamilaponiedziałek8.45-9.45
47Otto Przemysławwtorek     15.20-16.20
48Pacek Monikaśroda17.55-18.55
49Panak Martaponiedziałek8.50-9.50
50Papiewska Joannaśroda7.00-8.00
51Papiewski Grzegorzśroda15.20-16.20
52Pawełczyk Mariaponiedziałek16.30-17.30
53Pawłowska-Samolej Monikaśroda16.30-17.30
54Piasecka Renataczwartek15.20-16.20
55Płaczek Piotrpiątek16.15-17.15
56Sadowska Elżbietaśroda7.55- 8.55
57Sadowski Robertwtorek16.00-17.00
58Saganowska Ewa
59Stachurska-Zegadło Beataponiedziałek7.00-8.00
60Stoparczyk Beataponiedziałek7.50-8.50
61Strzałkowska Barbara
62Szewczyk Edytaczwartek7.00-8.00
63Szerszunowicz Martaponiedziałek15.20-16.20
64Tomczyk Joannapiątek7.55- 8.55
65Tokarska Joannapiątek7.30-8.30
66Trzepizur Kazimieraśroda15.20-16.20
67Witkowska Wioletaponiedziałek15.40-16.40
68Wilk Maciejśroda16.15-17.05
69Wesołowska Małgorzataśroda       18.00-19.00
70Wlazińska Agatapiątek16.40-17.40
71Wolska Iwonawtorek7.00-8.00
72Wrześniewska Zofiaśroda16.00-17.00
73Zamożniewicz Małgorzataśroda8.55-9.40
74Zielińska Zenobiapiątek7.00-8.00
75Zmysłowska Annaponiedziałek15.20-16.20
76Zommer Katarzynaśroda15.20-16.20
77Olszewska Agnieszkaśroda
(pierwszy i trzeci tydzień miesiąca)
17.00 – 18.00
78Jerczyńska – Stachura Annaczwartek 12.45-13.30

Tłumaczenia

УКРDodaj tłumaczenie w języku: УКРTłumaczenie

Przejdź do treści