Wycieczka klasy 4Pa do Gdańska

W dniach 20 – 21.10.2022r. uczniowie klasy 4Pa z wychowawczynią Iwoną Wolską byli na wycieczce     w Gdańsku i okolicach. Był czas na zwiedzanie Muzeum Wraków w Pruszczu Gdańskim, spacery Drogą Królewską w Gdańsku oraz po molo i Monciaku w Sopocie, wieczorny spacer brzegiem Bałtyku a także zwiedzanie w Nowym Dworze Gdańskim Muzeum Żuław i warsztaty pieczenia chleba. Oczywiście nie zabrakło też wysłuchania koncertu organowego w Katedrze w Oliwie. Wszyscy wypoczęci i z ogromnym bagażem dobrego humoru wrócili do Łodzi.

Iwona Wolska

Uczniowie klasy 4Pa na wieczornym spacerze brzegiem Bałtyku

Uczniowie klasy 4Pa uczestniczą w warsztatach pieczenia chleba w Muzeum Żuław

Uczniowie klasy 4Pa podczas spaceru Drogą Królewską w Gdańsku.