Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

W dniu 1 marca 2023 r. już tradycyjnie odbył się w naszej szkole turniej sportowy dla upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych. Do rywalizacji w dziedzinie koszykówki przystąpiły 3 szkoły: nasz „Gastronomik”, Technikum nr 3 oraz Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych. Całość wydarzenia rozpoczęła część artystyczna poświęcona Danucie Siedzikównie ps. ”Inka”, bohaterskiej dziewczynie z grona Żołnierzy Niezłomnych. Następnie odbyła się sportowa rywalizacja, w której nasza szkoła uzyskała I miejsce.

Organizatorzy:

Nauczyciele ze Szkolnej Komisji NSZZ „Solidarność”