Konkurs na najciekawszą kartę menu

Z wielką przyjemnością informuję, że w konkursie na najciekawszą kartę menu wygrała Patrycja Woźniak z klasy 2 te, drugie miejsce zajęła Sofiia Shamarina z klasy 1 ta, trzecie miejsce przypadło Klaudii Rojek z klasy 1 td. Wyróżnienia zostały przyznane: Karolinie Koralewskiej z klasy 1 ta, Magdalenie Kolasińskiej z klasy 1 kaBS, z klasy, Marysi Nadolskiej z klasy 1 te, oraz dla Poli Możdżeń z klasy 1 tb. Wszyscy uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium i wyróżnienia otrzymali ocenę celującą z informatyki jako ocenę cząstkową.

Organizator konkursu: Monika Pacek