Godzina do dyspozycji rodziców i uczniów

Lista nauczycieli zatrudnionych w Zespole Szkół Gastronomicznych

Lp.Nazwisko i imiędzień tygodniagodzina
1Andrzejewska Dorotaponiedziałek16.15-17.15
2Bajerska Lidiawtorek16.00-17.00
3Balcerowska Klaudiawtorek16.00-17.00
4Baczewska – Grzelak Katarzynaśroda16.15-17.15
5Białek Lucynaponiedziałek16.30-17.30
6Błoch Renatapiątek16.40-17.40
7Błyskal Annaśroda16.15-17.15
8Bocheńska Bożenawtorek7.50-8.50
9Bulińska Katarzynaczwartek16.15-17.15
10Ciemcioch Krzysztofśroda18.00-19.00
11Chojnacka Małgorzataponiedziałek7.50-8.50
12Cieślak-Kudła Edyta
13Czyżyk Małgorzatapiątek7.55-8.55
14Derach Annaśroda16.40-17.40
15Dębińska Beataponiedziałek16.15-17.15
16Drewicz – Mandecka Grażynawtorek15.20-16:20
17Dzielski Michał
18Gadula Joannawtorek16.15-17.15
19Gapiński Tomaszponiedziałek16.15-17.15
20Gosławska-Kuc Małgorzataczwartek17.05-18.05
21Hećman Grzegorzczwartek16.30-17.30
22Horodecka Aleksandraczwartek16.15-17.15
23Idczak Marcinczwartek15.20-16.20
24Izydorczyk Aleksandraponiedziałek16.20-17.20
25Jamiałkowska-Pabian Anetaponiedziałek14.25-15.25
26Kalicka-Marek Joanna
27Kapłon Joannawtorek7.55-8.55
28Kaźmierczak Emiliapiątek16.15-17.15
29Kicińska-Kokotek Beataśroda18.00-19.00
30Kolasiński Marcinponiedziałek16.40-17.40
31Kolbuszewska Annawtorek         15.30-16.30
32Kina Kamilaczwartek15.40-16.40
33Kolad Danutaśroda15.20-16.20
34Kowalczyk Iwonawtorek17.10-18.10
35Krakowski Jacekwtorek17.10-18.10
36Krysztofiak Ninawtorek17.10-18.10
37Krześlak Jolantaczwartek16.00-17.00
38Kurowska Elżbietaśroda15.30-16.30
39Lipska-Dangreaux Agnieszkawtorek         15.20-16.20
40Ludwiczak Elżbietaśroda15.20-16.20
41Łasek Beataczwartek16.00-17.00
42Markowska Monikaśroda7.55-8.55
43Marciniak-Burska Małgorzatawtorek16.30-17.30
44Michalska-Walewska Beata
45Miksa Sylwiapiątek18.30-19.30
46Niewiadomska Agnieszkaczwartek16.00-17.00
47Nobis Kamilawtorek07.00-08.00
48Otto Przemysławponiedziałek      15.20-16.20
49Pacek Monikapiątek15.20-16.20
50Panak Martapiątek16.30-17.30
51Papiewska Joannaśroda16.40-17.40
52Papiewski Grzegorzpiątek16.15-17.15
53Pawełczyk Mariaśroda15.20-16.20
54Pawłowska-Samolej Monikaśroda16.30-17.30
55Piasecka Renataczwartek16.15-17.15
56Płaczek Piotrwtorek15.20-16.20
57Rochmińska Małgorzatawtorek7.50-8.50
58Sadowski Robertpiątek16.30-17.30
59Saganowska Ewaśroda7.50-8.50
60Stachurska-Zegadło Beatapiątek7.50-8.50
61Stoparczyk Beataśroda15.30-16.30
62Strzałkowska Barbaraśroda16.30-17.30
63Szewczyk Edyta
64Szerszunowicz Martaśroda15.30-16.30
65Tokarska Joannawtorek17:05-18:05
66Trzepizur Kazimieraśroda15.30-16.30
67Witkowska Wioletawtorek16.40-17.40
68Wilk Maciejponiedziałek15.20-16.20
69Wesołowska Małgorzatawtorek       17.00-18.00
70Wlazińska Agata
71Wolska Iwonawtorek07.45-08.45
72Wrześniewska Zofiaśroda16.00-17.00
73Zamożniewicz Małgorzataponiedziałek7.50-8.50
74Zielińska Zenobiaczwartek16.15-17.15
75Zmysłowska Annaczwartek18.00-19.00
76Zommer Katarzynaśroda16.15-17.15
77Olszewska Agnieszkawtorek         16.15-17.15
78Barczak Krystynaśroda7.50 -8.50

Skip to content