XXII Małopolski Konkurs Kulinarny – kategoria cukiernik

04 marca  2021r odbył się finał Małopolskiego  Konkursu Kulinarnego organizowanego przez

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie . Temat konkursu   „ Kuchnia bez granic”.

W pierwszej części uczestnicy musieli przygotować recepturę na 10 porcji deseru i  udokumentować poszczególne etapy przygotowania.

Uczniowie musieli wykazać się kreatywnością, aby receptura oraz etap pracy były udokumentowane na zdjęciach, żeby przekonały jury o wyjątkowym deserze.

Miło mi poinformować, że naszą szkołę w kategorii cukiernik reprezentował uczeń Mateusz Pluciński z kl. III BT, który zajął III miejsce.