Wystawa Stołów Okolicznościowych i Niekonwencjonalnych – I część

W dniach 14-15 grudnia 2021 roku obyła się I cześć wystawy Wystawa Stołów Okolicznościowych i niekonwencjonalnych. Po raz pierwszy ze względu na trudności sanitarno-epidemiologicznych w grudniu uczniowie przygotowali wyłącznie aranżacje stołów Wigilijnych i Bożonarodzeniowych.

Uczniowie z klas: II A, II C, III A, III PC i IV B zaprezentowali różnorodne propozycje nakryć stołów na nadchodzące święta w tonacji, miedzy innymi: zielono – złotej, biało -czerwonej, srebrno – czerwonej i innych. Do dekoracji zastosowano tradycyjne stroiki, bombki oraz różne kolory bielizny stołowej. Obok zamieszczamy zdjęcia z Wystawy.

Opiekunkami Wystawy były Bożena Bocheńska i Iwona Wolska.

Druga część wystawy odbędzie już w nowym roku kalendarzowym2022r, a informacje o Wystawie zostaną umieszczone na stronie naszej szkoły.