Laureaci w XLV Olimpiadzie OWiUR

W dniach 27 i 28 maja 2022 roku na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyły się eliminacje centralne – Finał XLV Olimpiady OWiUR.

W tym roku naszym uczniom również udało się zakwalifikować do etapu centralnego Olimpiady. Igor Kołodziejczyk i Iga Kubicka wzięli udział
w eliminacjach, w dwóch blokach tematycznych: Technologia żywności i Gastronomia.
Igor Kołodziejczyk z klasy IVA TG uzyskał tytuł laureata w bloku: Gastronomia,
a Iga Kubicka z klasy IVB TG tytuł laureata w bloku: Technologia żywności. Zgodnie z regulaminem Olimpiady mają możliwość przyjęcia na określone studia wyższe z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Uczniów do Olimpiady przygotowały Bożena Bocheńska i Elżbieta Kurowska.

Zwycięzcom gratulujemy!!!