XXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Finał Wojewódzki w Sieradzu

W dniu 26 maja 2023 roku na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu przy ulicy Sikorskiego 1 odbył się Finał Wojewódzki XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadpodstawowych, którego patronat honorowy objął Pan Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach; testy z wiedzy o ruchu drogowym, test skrzyżowań, jazda sprawnościowa skuterem, jazda sprawnościowa samochodem z talerzem stewarta, przygotowanie pojazdu do jazdy oraz pierwsza pomoc przedmedyczna.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

Kacper Otorowski,

Bartosz Pietrzak,

Jakub Kostrzewa

Gratulujemy udziału w finale wojewódzkim.

Przygotowanie uczniów do turnieju: prof. Grzegorz Hećman, opiekun na turnieju: Marcin Idczak.

Zdjęcie nr 1 Reprezentacja naszej szkoły na turnieju

Zdjęcie nr 2 Reprezentacja naszej szkoły podczas konkurencji

Zdjęcie nr 3 Reprezentacja naszej szkoły na podczas konkurencji jazdy samochodem

Zdjęcie nr 4 Reprezentacja naszej szkoły przed konkurencją.

Zdjęcie nr 5 Otwarcie Turnieju

Zdjęcie nr 6 Konkurencja jazdy motorowerem