Spotkanie z mistrzem olimpijskim – Kajetanem Duszyńskim

W dniu 23 listopada 2022 r. nasza szkoła gościła lekkoatletę, mistrza olimpijskiego z Tokyo 2020 r.  – Kajetana Duszyńskiego. Była to kontynuacja akcji pt. “Spotkania z Mistrzami Sportu”. Impreza odbyła się w ramach programu UMŁ pt. “Sportowa Łódź”, którą otworzyła Mistrzyni Europy w koszykówce – Elżbieta Nowak.Kajetan Duszyński opowiedział o swoich osiągnięciach sportowych, wziął udział w konkursie gastronomicznych oraz poprowadził profesjonalną rozgrzewkę z uczniami Gastronomika.
Organizatorzy: Aleksandra Izydorczyk, Beata Kicińska – Kokotek, Marcin Idczak, Krzysztof Ciemcioch