Spotkanie z Mistrzem – brazylijskim siatkarzem Gibą

31 października mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole jednego z najlepszych siatkarzy na świecie – brazylijskiego siatkarza Gibę. Na spotkaniu Giba opowiedział swoją historię ze sportem, namawiał uczniów do zdrowego i aktywnego trybu życia. Zainspirował nas, aby kierować się w życiu pasją i sercem. W czasie spotkania rozegraliśmy z Gibą wspólny mecz siatkówki, ucząc się od samego Mistrza, jednocześnie on nauczył się od nas lepienia pierogów, biorąc udział w konkursie kulinarnym.

Giba przyjechał do naszej szkoły na zaproszenia p. Marcina Idczaka, organizacją spotkania zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z warsztatem szkolnym.