Puchar Polski juniorów i profesjonalistów w carvingu – Poznań 2019

Szkolne Koło Carvingu w ZSG działa z sukcesami już od kilku lat. W czwartkowym finale Pucharu Polski w Carvingu 2019 w Poznaniu wzięli udział uczniowie klasy II B Technikum Iga Kubica i Mateusz Pluciński, którzy swoją przygodę z carvingiem rozpoczęli w listopadzie ubiegłego roku, oraz po raz pierwszy, opiekun koła Pan Robert Sadowski. Uczestnicy zajęli miejsca od 4 do 7, sam awans do ścisłego finału jest już ogromnym osiągnięciem. Sukcesy uczniów i opiekuna motywują do dalszej pracy. Opiekunami kola są Małgorzata Rochmińska, Emilia Kaźmierczak i Robert Sadowski.