Misją naszej szkoły jest ugruntowanie trwałych, zdrowych i poprawnych relacji wewnątrz szkolnej wspólnoty, dzięki którym nauczyciele staną się przewodnikami uczniów w ich drodze do rozwoju zawodowego i osobistego.

Uczniowie w Tkalni Zagadek

Uczniowie w Tkalni Zagadek

22 stycznia 2024 roku uczniowie klasy I D pod opieką wychowawczyni pani Kamili Kiny wybrali się niezapomnianą przygodę pełną zagadek do Tkalni Zagadek. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie, zabawa, nauka i nowe doznania w ciekawym miejscu jakim jest escape room.

Tkalnia Zagadek to ciekawe miejsce, gdzie są umieszczone specjalnie zaaranżowane pokoje z określoną tematyką. Taka forma zabawy to świetna alternatywa dla standardowych rozrywek. Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy, gdzie w konkretnych pokojach mając ograniczony czas rozwiązywali serie zagadek.  Escape room to gra wymagająca przede wszystkim współpracy, ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i sprytu. Młodzież miała 60 minut na rozwiązanie zagadki i w tym czasie przeniosła się do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek. Dzięki systemowi podpowiedzi każdy z uczestników miał szansę wydostać się na czas z pokoju.

Wycieczka dostarczyła uczestnikom mnóstwo przyjemności i emocji. Młodzież jeszcze przez długi czas dyskutowała na temat tego ekscytującego wyjazdu planując już następne wyjście w takie miejsce.

Przejdź do treści