W środę 11 marca na sali konsumenckiej odbyło się spotkanie z koordynatorką programu Eurotour panią Zaneth Toth. Program ten jest przeznaczony dla młodzieży pragnącej po ukończeniu szkoły wyjechać na staż do Francji, by tam pogłębić swoje umiejętności w dziedzinie gastronomii, poznać nową kulturę oraz język. Pani Toth w trakcie prezentacji przedstawiła główne założenia programu, podała zasady, które obowiązują przy rekrutacji, wskazała na korzyści płynące z faktu uczestnictwa w programie. W prezentacji wzięli udział uczniowie z czwartych klas.





