W dniach 19-21.03.2026 r. w Poznaniu odbył się prestiżowy konkurs Master Baker. Nasza uczennica Polina z klasy IIA zajęła III miejsce. Jest to konkurs ogólnopolski promujący wypiek pieczywa z mąk pradawnych, o przedłużonej fermentacji i walorach prozdrowotnych. Zadaniem uczestników konkursu było wypieczenia 6 sztuk chlebów mieszanych i 6 sztuk chlebów żytnich oraz 30 bułek różnie formowanych. Polina poradziła sobie rewelacyjnie. Wielkie gratulacje dla Poliny.
Opiekunem konkursu była Edyta Szewczyk



