27 kwietnia startuje rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.
W tym roku logować się można za pomocą systemu rekrutacyjnego Asseco, klikając w link: https://rekrutacje-lodz.pzo.edu.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania Gastronomika
27 kwietnia startuje rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.
W tym roku logować się można za pomocą systemu rekrutacyjnego Asseco, klikając w link: https://rekrutacje-lodz.pzo.edu.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania Gastronomika
Serdecznie zachęcamy do udziału w ankiecie online Naszych Absolwentów 🙂,
Ankieta jest anonimowa i ma na celu przebadanie rynku pracy w branży gastronomicznej.
Z góry dziękujemy! 🙂
Zespół ds. Badania Losów Absolwentów
Link do ankiety:

Szanowni Państwo
3 Marca odbył się finał konkursu etapu regionalnego w Łodzi ” Poznaj swoje prawa w pracy ” pod patronatem Państwowej Inspekcji pracy. W konkursie brały udział dwie nasze Uczennice Marianna Ledzion i Maja Trojan z klasy 2AT. W konkursie brało udział ponad 50 Szkół. Dziewczęta otrzymały wysokie punktacje, życzymy dalszych sukcesów.
Michał Dzielski

Nauczyciel, rodzice i uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych wzięli udział w akcji Caritasu:Ogrzej ciepłem.
Dowiedz się więcej,,Jesteś absolwentem/absolwentką ZSG w Łodzi i chcesz podzielić się swoją historią? Wejdź na stronę losy absolwentów, odpowiedz na kilka pytań i pomóż w stworzeniu profilu absolwenta.”
Marta Szerszunowicz

W kwietniu 2025 r. nasza szkoła otrzymała dofinansowanie z budżetu Miasta Łodzi w ramach zadania „Promocja oświaty”. Środki zostały przyznane w ramach realizacji łódzkiego programu wspierania uczniów szczególnie uzdolnionych Mia100 zdolnych.
Celem programu jest wsparcie i wyróżnienie najzdolniejszych uczniów łódzkich szkół, którzy osiągają sukcesy w nauce, konkursach oraz innych dziedzinach. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu do Francji, gdzie wyjątkowo utalentowani uczniowie naszej szkoły – Natalia z klasy IVd oraz Wiktor z klasy IIIb, pod opieką pani Joanny Kapłon, będą reprezentować Polskę podczas 14. edycji prestiżowego konkursu kulinarnego Trophee Mille International.
Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy im kulinarnych sukcesów!
Joanna Kapłon
Zapraszam Państwa do obejrzenia uczniowskich kolaży, które stanowią wariacje na temat idei średniowiecza, teocentrycznego światopoglądu, stylu życia i sztuki. Są one wynikiem badań nad wiekami średnimi podczas lekcji plastyki i języka polskiego. Wystawa znajduje się na I piętrze, obok pokoju nauczycielskiego.
Aneta Jamiałkowska-Pabian

W naszej szkole odbyła się wyjątkowa lekcja otwarta, podczas której uczniowie mieli okazję uczestniczyć w symulacji debaty Rady Unii Europejskiej. Tematem przewodnim była etyczna moda, a każde „państwo członkowskie” miało za zadanie bronić swoich interesów, przedstawiając argumenty zgodne z zasadami merytorycznej debaty.
W symulacji uczestniczyła również zaprzyjaźniona szkoła- Technikum nr 3, co nadało wydarzeniu międzyszkolnego charakteru. Uczniowie wcielili się w rolę reprezentantów różnych państw, ucząc się nie tylko o wartościach i interesach Unii Europejskiej, ale także rozwijając umiejętności negocjacyjne, pracy w grupie i argumentacji.
Lekcja otwarta była doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat globalnych wyzwań związanych z branżą modową, takich jak zrównoważony rozwój, prawa pracowników czy odpowiedzialność za środowisko. Uczniowie z zaangażowaniem przedstawiali swoje stanowiska, starając się osiągnąć kompromisy, które zadowoliłyby wszystkie strony.
To inspirujące wydarzenie było dowodem na to, że nauka poprzez doświadczenie i współpracę przynosi najlepsze rezultaty. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i wspólnie spędzony czas!
Dorota Andrzejewska, Iwona Kowalczyk
Dowiedz się więcejgodz. 9:00 –Technikum Gastronomiczne w salach lekcyjnych według harmonogramu
| klasa | sala |
| II A | 24 |
| II B | 206 |
| II C | 210 |
| II D | 200 |
| II E | 310 |
| III A | 209 |
| III B | II |
| III C | 111 |
| III D | 23 |
| III E | 306 |
| III F | III |
| IV A | I |
| IV B | 106 |
| IV C | 113 |
| IV D | 309 |
| IV E | 25 |
| V A | 208 |
| V B | 11 |
| V C | 308 |
| V D | 112 |
| V E | 110 |
godz. 10:00 – klasy drugie i trzecie Szkoły Branżowej I oraz Szkoły Branżowej II w salach lekcyjnych według harmonogramu
| klasa | sala |
| 2a BS I | 23 |
| 3a BS I | 200 |
| 3b BS I | 016 |
| 3c BS I | 113 |
| 1 BS II | 209 |
| 2 BS II | 111 |
KLASY PIERWSZE
godz. 9:30 –w sali gimnastycznej a następnie o godz. 10.00 w salach lekcyjnych
| klasa | sala |
| I A | 112 |
| I B | 24 |
| I C | 206 |
| I D | 11 |
| 1a BS I | 210 |