Europejski Dzień Sportu Szkolnego

W dniu 30.09.2022 roku w naszej szkole w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego przeprowadzono następujące atrakcje sportowe min:

rozegrano turniej tenisa stołowego w ramach klasy 3B TG. Turniej wygrał Franciszek Słupiński,

klasa 1ka i 1kb BS chłopcy rozegrali mecz piłki siatkowej. Wygrała klasa 1ka BS 2:0 w setach,

klasa 3C TG i 3E TG rozegrały w ramach EDSS między klasowy mecz siatkówki. Wygrała klasa 3C TG gratulujemy.

Dodatkowo na szkolnym boisku rozegrano mecz reprezentacji szkoły w piłce nożnej z klasą I F technikum.

Organizatorzy: Kamila Nobis, Grzegorz Hećman, Piotr Płaczek – koordynator

Zdjęcie przedstawia uczniów
zdjęcie przedstawia stół do ping ponga
zdjęcie przedstawia salę gimnastyczną