Dlaczego warto chodzić do Gastronomika?

Zapraszam uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi do udziału w szkolnym konkursie informatycznym na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. Dlaczego warto chodzić do Gastronomika?

Zadanie uczestników polega na samodzielnym (przez jednego autora) wykonaniu prezentacji multimedialnej w PowerPoint lub w innym programie do tworzenia prezentacji w której powinny się znajdować informacje dotyczące naszej szkoły. Prezentacja zostanie w całości lub w części wykorzystana w celu promocji naszej szkoły. Bardziej z szczegółowe informacje są podane w  Regulaminie konkursu, a przed wykonaniem prezentacji można się ze mną skonsultować.

Monika Pacek – organizator konkursu