Wystawa carvingowa na Dzień Niepodległości

Szkolne Koło Carvingu postanowiło włączyć się w obchody Święta Niepodległości wykonując kompozycje z warzyw. W tym roku wykorzystaliśmy rzodkiew i buraki z których wykonana została kompozycja kwiatowa oraz dynie i melon do wyrzeźbienia symboli kojarzących się z tym świętem. Jak widać czcić i celebrować ważne wydarzenia w historii Polski można na wiele sposobów.

Pracę wykonali członkowie koła: Mateusz Pluciński, Iga Kubicka, Oleg Pelypets, Kacper Gustowski, Mateusz Jakubowski i Adrian Kowalski.