Wyniki eliminacji I Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego Im. Zbigniewa Kopyckiego „Kuchnia roślinna”

Kliknij Czytaj dalej, aby wyświetlić wyniki eliminacji.

Kategoria: kuchnia wegetariańska

Lista finalistów

(w kolejności alfabetycznej)

L.p. Nazwa szkoły Imiona i nazwiska uczestników Imię i nazwisko opiekuna
 1Powiatowy Zespół Szkół w BieruniuJakub Ścierski Laura SiateckaMonika Herok
 2Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w BrzostowieJulia Miedzińska Maja BogdańskaAnna Śmiechowska
 3Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w GronowieElżbieta Wróblewska Zuzanna KwiatkowskaDawid Jaroszewski
 4Zespół Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w TrzebiniiKarolina Malaca Julia LutyńskaJoanna Kulawik
 5Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w RybnikuNatalia Mandrela Patryk PotockiAnna Przybyluk – Demonchaux
 6Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 im. mjr. H. Sucharskiego w KrakowieDaniel Krzyżanowski Dawid PatołaKamil Apostolik
 7Zespół Szkół Gastronomicznych w ŁodziMateusz Pluciński Kacper GustowskiMarcin Kolasiński
 8Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym SączuJolanta Kalisz Karolina BęcMarta Gołyżniak
 9Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w LublinieJulia Grudzień Zuzanna PolakAnna Czerny – Żugaj
 10Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w MońkachJulia Sienkiewicz Przemysław SienkiewiczJolanta Kozłowska Patryk Chowaniak
 11Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Danuty Siedzikówny „Inki” w KielcachAdam Łodej Michał ŻakMichał Markowicz
 12Zespół Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w WarszawieGabriela Kowalik Alicja KabacińskaMichał Grzywacz

Lista rezerwowa

(w kolejności ewentualnego awansu do finału)

L.p. Nazwa szkoły Imiona i nazwiska uczestników Imię i nazwisko opiekuna
 1Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w KielcachOskar Brzozowski Julia HabaTomasz Zapała
 2Zespół Szkół Gastronomicznych w ŁodziMarta Szcześniak Krzysztof KrawczykDorota Andrzejewska
 3Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku-BiałejKacper Drałus Jakub SzlagaSławomir Dudys
 4Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w NawojowejDawid Sekuła Igor ZborowskiAnna Wilk

Kategoria: carving

Lista finalistów

(w kolejności alfabetycznej)

L.p. Nazwa szkoły Imiona i nazwiska uczestników Imię i nazwisko opiekuna
 1Powiatowy Zespół Szkół w BieruniuNatalia JanoszMonika Herok
 2Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w TrzebiniAlicja DworakDorota Suruło
 3Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w ŻychlinieBartosz MichalakKatarzyna Hryciuk
 4Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w ŻychlinieKatarzyna CiesielczykKatarzyna Hryciuk
 5Zespół Szkół Gastronomicznych w ŁodziIga KubickaEmilia Kaźmierczak
 6Zespół Szkół Gastronomicznych w ŁodziOleh PelypetsEmilia Kaźmierczak
 7Zespół Szkół nr 3. im. Stanisława Pawłowskiego w JaśleAnita NadymusElżbieta Piwowarska
 8Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w LublinieKlaudia WalenciukMonika Kozak
 9Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w OpoluMonika KoniecznyPiotr Wasik

Lista rezerwowa

L.p.Nazwa szkołyImiona i nazwiska uczestnikówImię i nazwisko opiekuna
 1Zespół Szkół Gastronomicznych w ŁodziWitold DzwonkowskiMałgorzata Rochmińska
Skip to content