Turniej Sportowy ku czci Żołnierzy Wyklętych

W dniu 3 marca 2020 r. już tradycyjnie w naszej szkole odbył się kolejny Turniej Sportowy ku czci Żołnierzy Wyklętych „ Niezłomnym chwała i cześć” .Tym razem uczniowie zmagali się w konkurencji tenisa stołowego. W sumie w rozgrywkach udział wzięło 5 szkół średnich, zarówno liceów jak i szkół zawodowych.

Były to:

• XXXI LO w Łodzi
  • Zespół Szkół Budowlano-Technicznych w Łodzi
  • Zespół Szkół Gastronomicznych
  • Technikum nr 3 w Łodzi
  • Technikum nr 13 w Zespole Szkół Geodezyjno-Technicznych w Łodzi

Pierwsze miejsce przypadło w udziale gospodarzom czyli Zespołowi Szkół Gastronomicznych. Drugie miejsce zdobyło Technikum nr 3, z kolei trzecie XXX I LO. To dla nas wielka radość , że w ten sposób mogliśmy uczcić pamięć niezłomnych bohaterów walk o wolną Polskę.