Podpisanie umowy o współpracy z firmą SELGROS

13 września gościliśmy w naszej szkole Panią Wiceprezydent Małgorzatę Moskwa – Wodnicką. Przyczyną wizyty było uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Selgros Cash & carry, która oficjalnie stała się partnerem szkoły. W ramach zawartej umowy, firma Selgros będzie wspierała działania szkoły w zakresie kształcenia zawodowego, m.in. poprzez organizację szkoleń w Instytucie Kulinarnym Transgourmet, pomoc w przygotowaniach do konkursów kulinarnych oraz przy organizacji praktyk zawodowych. W czasie uroczystości klasa III PA, pod kierunkiem Pani Iwony Wolskiej, przygotowała pokaz flambirowania z elementami serwisu synchronicznego.