Konkursu Najładniejszy Stół Okolicznościowy 2021/22

W roku szkolnym 2021/22 w Naszej Szkole odbyła się  XLVIII Wystawa Stołów Okolicznościowych. Była ona przeprowadzona w dwóch etapach:

•  I cześć wystawy w dniach: 14-15 grudnia 2021 roku, na której uczniowie przygotowali wyłącznie aranżacje stołów Wigilijnych i Bożonarodzeniowych.
  • II część wystawy w dniach: 21 – 22 kwietnia 2022 roku podczas Dni Otwartych Szkoły, na której zostały zaprezentowane aranżacje stołów okolicznościowych i niekonwencjonalnych.

Jury w składzie: v-ce dyrektor do spraw zawodowych Klaudia Balcerowska, Krystyna Barczak, Katarzyna Bulińska oceniło przygotowane aranżacje, a komisja w składzie: B. Bocheńska, K. Bulińska i I. Wolska dnia 22 kwietnia 2022 br.  podsumowała oceny stołów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za przygotowanie stołów. Cieszymy się, że mimo trudnych warunków podjęliście wyzwanie i przygotowaliście wspaniałe aranżacje.

Gratulujemy.

Organizatorki konkursu: B. Bocheńska i I. Wolska.

Przedstawiamy wyniki konkursu.

Kategoria STOŁY NIEKONWENCJONALNE

I MIEJSCE:

Dias de las muertas (Dzień zmarłych), autorzy: Jasińska Jasińska, Oliwia Kralkowska, Julia Gardener, Bartłomiej Kuryl vel Kuryło kl. 3GB

II MIEJSCE:

Stół strażacki, autorzy: Urszula Paciorkowska, Mikołaj Rusinkiewicz kl.3PA;  Grzegorz Kulik kl.3GD

III MIEJSCE:

Stół kibica siatkówki, autor: Kinga Tietianiec, kl. 3GD,

WYRÓŻNIENIE

• Wieczór z kryminałem, autorzy: Błażej Piórkowski, Wiktor Pusz, Natalia Kufel, Natalia Piechota, kl. 3PC,
  • Stół podróżnika, Magdalena Błaszczyk, Zuzanna Maślanka, Jakub Bara, Wiktoria Paturaj, kl. 3PB:
  • Kolacja z Drakulą, autorzy: Wiktoria Kowalska, Alicja Masłowska, kl. 3GB,