Konkurs informatyczny na kartę menu polskojęzyczną i anglojęzyczną z fotomontażem

Wybór zwycięzców szkolnego konkursu informatycznego na najciekawszą kartę menu był wyjątkowo trudny tym bardziej, że było dużo pięknych prac i widać jak dużo czasu w domu uczniowie poświęcili na ich wykonanie, ale trzeba było wybrać i ostatecznie przyznano trzy miejsca na podium oraz sześć wyróżnień.

Wygrali uczniowie:

Julia Jasińska 1gb – I miejsce

Kacper Turała 1pb – II miejsce

Wiktoria Żyła 1pd – III miejsce

Magdalena Błaszczyk – 1pb wyróżnienie

Natalia Franas 1gb – wyróżnienie

Ola Kłobut 1gb – wyróżnienie

Rafał Latek 1gb – wyróżnienie

Urszula Paciorkowska – 1pa wyróżnienie

Zuzanna Maślanka – 1pb wyróżnienie

Wymienieni uczniowie otrzymają ocenę cząstkową celującą z Informatyki z zagadnienia karta menu.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace.

Monika Pacek – nauczyciel informatyki