II miejsce w ogólnopolskim konkursie

Dnia 4.03.2021r. odbył się w Krakowie finał XXII Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych. Nasza drużyna reprezentowana przez Aleksandrę Stańczyk i Wiktorię Wróbel  z klasy IIaP startowała w kategorii kelner i zajęła II miejsce. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była „Kuchnia bez granic”. Nasze uczennice przygotowały aranżacje stołu pod nazwą „Matrix – Improstyl”. Ze względu na panującą sytuację pandemiczną finał odbył się w  formie online, a zadaniem każdej drużyny było przygotowanie aranżacji z odpowiednio dobranym menu do tematu stołu i przesłanie dokumentacji zdjęciowej. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.