II Miejsce Jakuba w etapie okręgowym XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W poniedziałek ogłoszono wyniki etapu okręgowego XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. który odbył się 3 stycznia w Tomaszowie MazowieckimNaszą szkołę reprezentowali Jakub Modrzyński z klasy IV A i Michał Tkaczyk z II D. Jakub zajął drugie miejsce i zakwalifikował się do finału olimpiady, który odbędzie się w dniach 19-21 marca w Szczecinie. W dzisiejszym etapie wzięło udział 43 uczniów z 28 szkół z województwa łódzkiego /w tym 14 z LO/. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ?

R. Sadowski, B. Stoparczyk, N. Krysztofiak