Akcja „Gastronomik dla Ziemi”

Akcja „Gastronomik dla Ziemi”

W związku z obchodzonym 22 kwietnia Światowego Dnia Ziemi, uczniowie Gastronomika dołączyli do akcji dając świadectwo, że młodych obchodzi przyszłość naszej Planety. W czasie nauki online (kwiecień , maj 2021r.) zredagowaliśmy wspólnie wirtualną „gazetkę ścienną”, w której umieściliśmy wpisy, artykuły, linki i filmiki o charakterze pro-ekologicznym. Ciekawe materiały, podnoszące naszą świadomość ekologiczną, ale też skłaniające do refleksji, zgromadziliśmy na naszej tablicy wirtualnej. Trzeba kliknąć tutaj.

Zachęcam do odwiedzenia, oceny wpisów przez polubienie oraz dodania nowych materiałów! Link pozostaje nadal aktywny dla wszystkich, którym nie jest obojętny los Ziemi! To nie koniec działań związanych z ekologią w naszej szkole! Po powrocie do szkoły, w czerwcu przewidziana jest wystawa prac uczniów klas pierwszych i drugich technikum w duchu Zero Waste pt.: Bądź twórczy- nadaj nowe życie odpadom!

Już dzisiaj zapraszam na wystawę, a zainteresowanych przypominam, że ostateczny termin oddawania prac upływa 2 czerwca 2021 r.

Pozdrawiam Renata Piasecka

Skip to content